OGRODZENIA NOWOCZESNE

Ogrodzenia nowoczesne

Właściciele posesji coraz częściej decydują się na modernistyczne elementy w swoich domach – kształt budynku, wygląd fasady czy otaczający posiadłość ogród. Nasza firma stara się dostarczyć Państwu ogrodzenia nowoczesne, które będą znakomicie komponować się nietypowymi projektami oraz skutecznie zabezpieczać teren działki. Każdy koncept przygotowywany jest przez specjalistów na indywidualne zamówienie oraz przy bliskiej współpracy z klientem, aby efekt finalny spełnił jego wszystkie wymagania oraz oczekiwania.

Każda współpraca rozpoczyna się od spotkania, podczas którego ustalamy szczegółowo cele przedsięwzięcia. Poznajemy wizję Klienta i tworzymy dokumentację zdjęciową miejsca inwestycji wraz z pomiarami. Po zgromadzeniu wszystkich informacji przygotowujemy kompleksową ofertę cenową wraz ze wstępną wizualizacją ogrodzenia. Nasze nowoczesne rozwiązania wdrażamy zarówno na terenie Warszawy, Zakopanego jak i innych miast Polski.

Gwarantujemy również doradztwo dla tych, którzy nie mają skonkretyzowanej wizji, a chcieliby, by otoczenie ich domu czy siedziby firmy tworzyło spójną całość, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Warto wcześniej zapoznać się z naszą galerią zrealizowanych projektów, jak i katalogiem gotowych wzorów, które mogą Cię zainspirować. Jedno jest pewne: nasze nowoczesne ogrodzenia to produkty wizualnie i konstrukcyjnie na najwyższym poziomie.

Bramy nowoczesne

Oprócz ogrodzeń, nasz zespół wykonuje także metalowe bramy nowoczesne, które przyciągają wzrok dzięki oryginalnym kształtom oraz zdobieniom. Wejście na teren posesji wyposażone w produkt, który powstał w naszym zakładzie będzie gwarancją solidności, staranności wykonania oraz nieszablonowości.

Nasze ogrodzenia nowoczesne można podziwiać w Warszawie, w siedzibie naszej firmy. Natomiast dla wszystkich, którzy chcieliby już dziś przekonać się o tym, jak prezentują się nasze rozwiązania, poniżej przygotowaliśmy galerię przedstawiającą wybrane projekty, których się podjęliśmy do tej pory. Znajdziesz tam szereg realizacji w różnych stylach, od typowo prostych kształtów, przez nieco bardziej wyszukane formy geometryczne, po finezyjne konstrukcje, zawierające elementy przełamujące minimalistyczną harmonię.

Oferujemy rozwiązania bramowe zarówno jedno, jak i dwustronne, które mogą być sterowane ręcznie, bez wspomagania, a także z użyciem nowoczesnych modułów elektronicznych i sterowników automatyki bram. Wszystkie nasze produkty idealnie komponują się z ogrodzeniem. Urozmaicone wzornictwo powoduje, że stanowią nie tylko element funkcjonalny i zabezpieczający, ale również dekoracyjny, o dużych walorach estetycznych.

Nowoczesne ogrodzenia Warszawa i Zakopane

Eleganckie, nowoczesne ogrodzenia, które dostarczamy do Klientów na terenie Warszawy i Zakopanego, spełniają najwyższe normy PN-EN ISO 1461, dotyczące zabezpieczenia antykorozyjnego poprzez technologię ocynkowania ogniowego. Oprócz wysokich walorów wytrzymałościowych cechują się one aspektami estetycznymi – minimalizmem i przemyślanym wykończeniem. Pasują zarówno do ekstrawaganckich, jak i klasycznych przestrzeni.

Zalety i zastosowania nowoczesnych ogrodzeń metalowych

Projektowane, produkowane i instalowane przez nasze zespół wysokiej klasy fachowców nowoczesne ogrodzenia metalowe charakteryzuje m.in.:

 • najwyższa wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki zastosowaniu specjalnych technik spawalniczych,
 • niepodatność na działanie korozji i niekorzystnych warunków atmosferycznych, nawet w ekstremalnych sytuacjach,
 • elegancki i schludny wygląd oraz możliwość dopasowania go zarówno do posesji o charakterze zabytkowym, jak i tzw. nowego budownictwa,
 • możliwość łączenia z płotami wykonanymi z metalu, a także elementami betonowym i marmurowymi,
 • brak konieczności częstej konserwacji, jak ma to miejsce w wypadku rozwiązań wykonanych z drewna.

Dostarczane przez nas produkty ogrodzeniowe cechują się wieloma zaletami, dzięki czemu znajdują szereg zastosowań w różnych miejscach, tj. na terenie:

 

 • prywatnych posesji,
 • obiektów użyteczności publicznej,
 • szkół, przedszkoli i żłobków,
 • siedzib przedsiębiorstw,
 • zakładów przemysłowych,
 • klinik i szpitali.

 

Są gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Można na nich zamontować kamery monitoringu i elementy systemów zabezpieczenia mienia. Same bramy wjazdowe mogą zostać wzbogacone o elementy automatyki i zdalne sterowanie.

Poszukujesz najlepszych ogrodzeń w Warszawie lub Zakopanem?

Nasze ogrodzenia to nowoczesne i solidne rozwiązania, więc jeśli poszukujesz najlepszych wykonawców na terenie Warszawy lub Zakopanego, powinieneś zainteresować się naszą ofertą z kilku powodów:

 • do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, realizując wizję Klienta w ścisłej współpracy z nim;
 • produkujemy solidne i wytrzymałe, zabezpieczone ocynkowaniem ogniowym systemy ogrodzeniowe, które nie poddają się korozji;
 • nasze produkty są gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a dodatkowo umożliwiają łatwy montaż kamer monitoringu wizyjnego.

Estetyka i bogate wzornictwo to również aspekty, obok których nie można przejść obojętnie. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań, nie wahaj skontaktować się z nami!