MEBLE KUTE

Meble kute

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją oryginalnych zestawów meblowych przy użyciu tradycyjnych technik kowalskich. Nasze meble kute w nieszablonowy sposób pozwalają tworzyć eklektyczne wnętrza, łączące w sobie nowoczesny minimalizm z barokowym przepychem, dając w efekcie unikatową przestrzeń o wysokich walorach estetycznych i użytkowych.

Kute meble na wymiar do Twojego domu i firmy

Oferowane przez nas rozwiązania na wymiar wyróżniają się możliwością personalizacji i idealnym dopasowaniem do wnętrz. Wszystko dlatego, że każde zlecenie jest realizowane w ścisłej współpracy z Klientem. Zaczynamy ją od poznania wizji i potrzeb oraz odpowiedniego wymiarowania miejsca przeznaczenia, w którym kute meble mają ostatecznie stanąć.

Nasze indywidualne podejście gwarantuje, że otrzymasz produkt dobrze wpasowujący się w architekturę istniejącej przestrzeni. Oferujemy również konstrukcje żelazne, których możesz używać w warunkach zewnętrznych, bez obaw o korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wszystko dzięki ocynkowaniu ogniowemu i zastosowaniu wysokiej jakości farb proszkowych.

Solidne, metalowe meble wykuwane przez kowala

W naszej gamie produktowej znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju mebli kutych, które możemy wykonać zarówno na podstawie projektu katalogowego, jak i indywidualnej wizji. Wykuwamy m.in.:

• eleganckie krzesła i stoły, • wygodne, metalowe fotele, • kunsztowne kwietniki, • praktyczne leżaki do użytku zewnętrznego, • funkcjonalne podnóżki.

Jesteśmy w stanie również stworzyć elementy dekoracyjne o abstrakcyjnej formie, spójnej z zamysłem architekta. Zestawy meblowe wykonujemy z wysokiej jakości żelaza i stali, a nierzadko również aluminium.

Jakie są zalety naszych autorskich mebli kutych?

Wytwarzane w naszej pracowni autorskie meble kute charakteryzują się nie tylko ponadczasowym, dobrym wyglądem, lecz również wieloma innymi pozytywnymi cechami, wśród których warto wymienić m.in.:

• użycie najlepszych surowców – stali i żelaza; • brak podatności na działanie korozji; • odporność na ekstremalne warunki pogodowe; • unikatowość i bogactwo formy; • możliwość wykonania procesu postarzania (patynowania) na życzenie.

Projektowane i wykuwane przez nasz zespół specjalistów elementy wyposażenia wnętrz mogą być stosowane zarówno wewnątrz luksusowych apartamentów, jak i na zewnątrz eleganckich posiadłości. Są zabezpieczone ocynkowaniem i farbą antykorozyjną.

Nowoczesne meble kute to tysiące inspiracji wystroju

Inspirowane naturalnymi kształtami – kwiatami, liśćmi czy łodygami roślin – nowoczesne i solidne meble kute stanowią małe dzieła sztuki. W naszej galerii znajdziesz wiele inspiracji, które poprowadzą Cię do stworzenia indywidualnego pomysłu na Twoje wnętrze i zestaw meblowy. Wykuwane z metalu wyposażenie wnętrz, jak i przydomowego ogrodu, to idealny pomysł dla ekskluzywnych rezydencji, o niebanalnej architekturze. Wykonujemy je w dowolnie wybranym stylu, które pozwoli dopasować je do Twojej wizji.

Trwałe i eleganckie, kute zestawy meblowe dla domu

Niewiarygodnie duży wybór i możliwości plastyczne metali sprawiają, że trwałe i eleganckie, kute zestawy mebli zyskują na popularności. Warto postawić na solidne rozwiązania i skontaktować się z nami. Pomożemy Ci stworzyć wyposażenie spójne z Twoją wizją wnętrz.